FIFA Skandalı: Hıncal Uluç

Şimdi bir düşünün.. 1/16 final maçında Fransa, ya Arjantin, ya İzlanda, ya Nijerya ile oynayacak.. Dünya Kupası‘nın son kalan 15 maçından biri bu.. İçlerinde doğru dürüst ilgi çekeni olmayan

James Conway

James Conway

ABD’li reklamcı ve yazar.

Asıl ismi James P. Othmer. Aralarında reklam devi Young & Rubicam ve N.W.Ayer şirketlerinin de olduğu reklamcılık dünyasında, Yaratıcı Direktör, Global Strateji Direktörü gibi pozisyonlarda 20 yıldan fazla bir süre çalıştı. Müşterileri arasında eski ve yeni teknoloji şirketleri, medya şirketleri ve finansal kuruluşlar var. Othmer, aynı zamanda, New York University’de yaratıcı yazarlık dersi aldı ve hikâyeleri ve güldürü denemeleri VQRThe New York TimesNylon MagazineThe Chattahoochee ReviewMadison Review gibi yerlerde yayınlandı.

James P. Othmer, ilk romanı Futurist ile kurgu dalında National Magazine Award (2005) finalisti oldu.

Reklamcılık dünyasındaki anılarını yazığı Adland 2009 yılının ilgi çeken kitaplarından biri oldu. 2011’de ikinci romanı Holy Water’ı yazdı.

Müşterisi olan başarılı bir Hedge Fund’a daha iyi danışmanlık yapabilmek için, araştırmacı olarak katılan Othmer, farklı bir türe James Conway müstear adıyla giriş yapmasına ilham veren ortamı burada buldu ve ortaya “Financial Thriller” türünün iyi bir örneği çıktı: The Last Trade.

Othmer, ailesi ile birlikte New York’ta yaşıyor.

James Conway’ın Matbuat taki Kitapları
Büyük Vurgun